Leírás és Paraméterek
Az FSC fekete, kétajtós bemutató hűtő család világító tetőrésszel kiváló minőséget és árat kínál. Modern kialakítású, fekete belsővel, fekete alu-keretes üvegajtókkal. Az állítható polcok rugalmas megoldást biztosítanak. Kiemelkedő termékbemutatás, erőteljes ventilátoros hűtés és elektronikus termosztát jellemzi. Sok modell tetővilágítás nélkül is elérhető (FS termékcsalád).
- Világító tető
- Belső függőleges világítás
- Fekete belső és külső
- Állítható polcok
- Szellőztetett hűtés
- Zsanéros alu-keretes üvegajtó
- Görgős lábak hátul
- Önzáró ajtók
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 189 / 174 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1082 / 645 liter |
| 330 ml-es palack | 1312 db |
| 500 ml-es palack | 928 db |
| 330 ml-es üveg | 640db |
| 500 ml-es üveg | 640db |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 görgő |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 5 fekete drót polc |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 1072 x 540 mm |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
| Felső világító egység típusa | L-alak |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 120g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | F |
| EPREL nyilvántartási szám | 469920 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 6.8 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2482 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 880 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1090 x 670 x 1533 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1200 x 790 x 2000 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1250 x 840 x 2100 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 23 db |
| GTIN / EAN | 5708181995768 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-15 |
Hasonló termékek
651.500 Ft
627.900 Ft + ÁFA
(797.433 Ft)
627.900 Ft
602.500 Ft + ÁFA
(765.175 Ft)
617.600 Ft + ÁFA
(784.352 Ft)
617.600 Ft + ÁFA
(784.352 Ft)
681.900 Ft + ÁFA
(866.013 Ft)
