Leírás és Paraméterek
A WBC szemetes hűtő család alkalmas 120 vagy 240 literes kukákhoz (nem része a csomagnak). 1 vagy 2 kukás változatban elérhető. A hulladékot olyan hőmérsékleten tartja, ami megfelel a friss terményeknek, így lassítja a szerves hulladék bomlását. Felső tetővel a könnyű ürítéshez és rámpával a könnyű kezeléshez. Higiénikus megoldás szupermarketek, professzionális konyhák, állatorvosok számára.
- Alkalmas 120 l és 240 l hulladéktárolókhoz (nem tartozék)
- Rozsdamentes acél a könnyű tisztításért és karbantartásért
- Rámpa a hulladéktartály könnyű mozgatásához
- Elektronikus termosztát
- Automata leolvasztás
- Szellőztetett hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 150 / 140 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 540 / 120 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, elektromos |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 50g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 3.12 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1139 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1250 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 60 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 645 x 760 x 1100 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1090 x 985 x 1280 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1180 x 1080 x 1450 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 21 db |
| GTIN / EAN | 5708181713584 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Hasonló termékek
925.900 Ft + ÁFA
(1.175.893 Ft)
925.500 Ft + ÁFA
(1.175.385 Ft)
925.500 Ft + ÁFA
(1.175.385 Ft)
