Leírás és Paraméterek
A WBC szemetes hűtő család alkalmas 120 vagy 240 literes kukákhoz (nem része a csomagnak). 1 vagy 2 kukás változatban elérhető. A hulladékot olyan hőmérsékleten tartja, ami megfelel a friss terményeknek, így lassítja a szerves hulladék bomlását. Felső tetővel a könnyű ürítéshez és rámpával a könnyű kezeléshez. Higiénikus megoldás szupermarketek, professzionális konyhák, állatorvosok számára.
- Alkalmas 120 l és 240 l hulladéktárolókhoz (nem tartozék)
- Rozsdamentes acél a könnyű tisztításért és karbantartásért
- Rámpa a hulladéktartály könnyű mozgatásához
- Elektronikus termosztát
- Automata leolvasztás
- Szellőztetett hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 198 / 188 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1080 / 240 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros tömör ajtó |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, elektromos |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 80g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 3.36 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1226 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1400 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 62 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1295 x 760 x 1100 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1740 x 985 x 1280 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1830 x 1050 x 1450 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 12 db |
| GTIN / EAN | 5708181713591 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Hasonló termékek
1.136.600 Ft + ÁFA
(1.443.482 Ft)
1.140.800 Ft + ÁFA
(1.448.816 Ft)
1.133.500 Ft + ÁFA
(1.439.545 Ft)
1.123.900 Ft + ÁFA
(1.427.353 Ft)
1.159.400 Ft + ÁFA
(1.472.438 Ft)
