Leírás és Paraméterek
| Belső méret (SzxMxM) | 364 x 623 x 504 mm |
| Külső méret (SzxMxM) | 455 x 759 x 885 mm |
| Polcmennyiség | 2 |
| Polc terhelhetősége (kg / db) | 40 |
| Teljesítmény (watt) | 280 |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Belső hőmérséklet (ºC) | +0ºC és +8ºC között |
| Hűtőközeg típusa/mennyisége | R600a / 50g |
Hasonló termékek
434.500 Ft + ÁFA
(551.815 Ft)
416.500 Ft
320.500 Ft + ÁFA
(407.035 Ft)
479.000 Ft + ÁFA
(608.330 Ft)
398.300 Ft + ÁFA
(505.841 Ft)
