Leírás és Paraméterek
| Külső szélesség | 990 mm |
| Külső mélység | 1270 mm |
| Külső magasság | 680 mm |
| Belső magasság | 150 mm |
| Belső mélység | 1050 mm |
| Belső szélesség | 700 mm |
| Csomagolási magasság | 820 mm |
| Csomagolási mélység | 1350 mm |
| Csomagolási szélesség | 1040 mm |
| Bruttó súly | 170 kg |
| Feszültség | 400 V/50Hz |
| Teljesítmény | 14600 W |
Hasonló termékek
761.100 Ft
759.900 Ft + ÁFA
(965.073 Ft)
799.000 Ft + ÁFA
(1.014.730 Ft)
859.000 Ft + ÁFA
(1.090.930 Ft)
589.000 Ft + ÁFA
(748.030 Ft)
588.000 Ft
579.000 Ft + ÁFA
(735.330 Ft)
