Leírás és Paraméterek
| Tálca kapacitása | 8db 600×400 vagy GN 1/1 |
| Tálcák közötti távolság | 75 mm |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 |
| Feszültség | 220-240V ~ |
| Teljesítmény (kW) | 2,4 |
| Prover mérete (Szé x Mé x Ma mm) | 800 × 678 × 866 |
| Maximális főzési hőmérséklet | 60°C |
| Sütő súlya (kg) | 36 |
Hasonló termékek
276.300 Ft + ÁFA
(350.901 Ft)
