Leírás és Paraméterek
Az RF álló fagyasztók 1 vagy 2 sima ajtóval professzionális konyhákhoz készültek, állítható polcokkal. Magas minőségű SS304 rozsdamentes acélból készültek, erős kerekekkel a könnyű mozgatáshoz és tisztításhoz. Ventilált hűtés gondoskodik az egyenletes hőmérsékletről, a hőfok digitális termosztáton állítható. GN méretű RK sorozat is elérhető.
- Megfordítható tömör ajtó
- Rozsdamentes acél
- Ventilált hűtés
- Zár
- Önzáró ajtó 105 fokos megállással
- Állítható polcok
- Erős görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 145 / 135 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 466 / 429 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 3 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 530 x 540 mm |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 100g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 99169 |
| Energiafogyasztás | 5.12 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1869 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 490 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 560 x 553 x 1386 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 680 x 700 x 2010 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 750 x 800 x 2150 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 48 db |
| GTIN / EAN | 5708181363635 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-08-03 |
Hasonló termékek
434.500 Ft + ÁFA
(551.815 Ft)
416.500 Ft
320.500 Ft + ÁFA
(407.035 Ft)
398.300 Ft + ÁFA
(505.841 Ft)
479.000 Ft + ÁFA
(608.330 Ft)
