Leírás és Paraméterek
Az RF álló fagyasztók 1 vagy 2 sima ajtóval professzionális konyhákhoz készültek, állítható polcokkal. Magas minőségű SS304 rozsdamentes acélból készültek, erős kerekekkel a könnyű mozgatáshoz és tisztításhoz. Ventilált hűtés gondoskodik az egyenletes hőmérsékletről, a hőfok digitális termosztáton állítható. GN méretű RK sorozat is elérhető.
- Megfordítható tömör ajtók
- Rozsdamentes acél
- Ventilált hűtés
- Zár
- Önzáró ajtók
- Állítható polcok
- Erős görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 194 / 189 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 976 / 900 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 6 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 530 x 540 mm |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 145g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 101505 |
| Energiafogyasztás | 9.21 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 3362 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 740 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1220 x 553 x 1386 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1340 x 700 x 2010 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1400 x 800 x 2150 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 22 db |
| GTIN / EAN | 5708181363574 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
720.200 Ft + ÁFA
(914.654 Ft)
678.900 Ft + ÁFA
(862.203 Ft)
669.300 Ft + ÁFA
(850.011 Ft)
633.900 Ft + ÁFA
(805.053 Ft)
