Leírás és Paraméterek
Az RF-X GN méretű álló fagyasztó családot professzionális konyhákhoz tervezték, 1 vagy 2 tömör ajtóval és állítható GN2/1 polcokkal. Kiváló minőségű SS304 rozsdamentes acélból készült, erős kerekekkel a könnyű mozgatás és tisztítás érdekében. Ventilációs hűtés gondoskodik az optimális hőmérsékletről, amely digitális termosztáton állítható – mindezt Bluetooth kapcsolattal, egyszerű felügyelethez applikáción keresztül.
- Rozsdamentes acél szekrény
- Vezérlő Bluetooth és NFC csatlakozással
- HACCP kompatibilis adat export
- Ventilált hűtés
- Önzáró ajtók
- Állítható polcok GN2/1
- Karbantartásmentes kondenzátor
- Erős kerekek
- Zár
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -22 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 234 / 224 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1300 / 954 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | Görgők |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 6 drót polc szürke |
| Polc színe | Szürke |
| Polc mérete | 530x650 |
| Polcok maximális terhelése | 25 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, elektromos |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 2236619 |
| Energiafogyasztás | 4.83 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1763 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 480 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 16 db |
| GTIN / EAN | 5708181739331 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
889.500 Ft + ÁFA
(1.129.665 Ft)
885.500 Ft + ÁFA
(1.124.585 Ft)
982.900 Ft + ÁFA
(1.248.283 Ft)
799.000 Ft + ÁFA
(1.014.730 Ft)
