Leírás és Paraméterek
Az RK álló hűtők 1 vagy 2 sima ajtóval professzionális konyhákhoz készültek, GN2/1 méretű állítható polcokkal. Magas minőségű SS304 rozsdamentes acélból készült, erős kerekekkel a könnyű mozgatáshoz és tisztításhoz. Ventilált hűtés biztosítja a frissességet, a hőmérséklet digitális termosztáton állítható.
- Rozsdamentes acél
- Ventilált hűtés
- Önzáró ajtók 105 fokos megállással
- Zár
- Állítható polcok GN2/1
- Erős görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 226 / 208 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1410 / 1004 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 6 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN2/1 |
| Polcok maximális terhelése | 23 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 1907660 |
| Energiafogyasztás | 2.81 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1027 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 320 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1360 x 700 x 1410 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1480 x 850 x 2010 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1510 x 880 x 2070 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 15 db |
| GTIN / EAN | 5708181363710 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
704.900 Ft + ÁFA
(895.223 Ft)
699.000 Ft + ÁFA
(887.730 Ft)
684.500 Ft
564.500 Ft + ÁFA
(716.915 Ft)
679.500 Ft + ÁFA
(862.965 Ft)
