Leírás és Paraméterek
Az RK-G álló hűtők 1 vagy 2 üvegajtóval készültek professzionális konyhákhoz, GN2/1 méretű állítható polcokkal. Magas minőségű SS304 rozsdamentes acélból készült, erős kerekekkel a mozgatáshoz és a tisztításhoz. Ventilált hűtés gondoskodik a frissességről, a hőmérséklet digitális termosztáton állítható.
- Önzáró ajtó 105 fokos megállással
- Rozsdamentes acél külső és belső
- Ventilált hűtés
- Zár
- Állítható polcok GN2/1
- Erős görgők
- Tartozék - Pedál ajtónyitáshoz (jobbos vagy balos)
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 148 / 143 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 520 / 484 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.71 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros önzáró üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 3 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN2/1 |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 544784 |
| Energiafogyasztás | 2.6 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 948 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 315 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 533 x 700 x 1396 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 740 x 850 x 2010 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 770 x 880 x 2070 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 39 db |
| GTIN / EAN | 5708181363772 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-07-10 |
Hasonló termékek
442.900 Ft + ÁFA
(562.483 Ft)
544.500 Ft + ÁFA
(691.515 Ft)
404.700 Ft + ÁFA
(513.969 Ft)
398.300 Ft + ÁFA
(505.841 Ft)
574.500 Ft + ÁFA
(729.615 Ft)
599.000 Ft + ÁFA
(760.730 Ft)
