Leírás és Paraméterek
Az RK álló hűtők professzionális konyhák számára készültek, állítható polcokkal. Magas minőségű SS304 rozsdamentes acélból készültek, erős kerekek a könnyű mozgatáshoz és tisztításhoz. Ventillált hűtés gondoskodik a friss tartalomról, a hőmérséklet digitális termosztáton állítható.
- Rozsdamentes acél
- Ventilált hűtés
- Önzáró ajtók 105 fokos megállással
- Zár
- Állítható polcok
- Erős görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 184 / 179 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 976 / 900 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 6 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 530 x 540 mm |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 101603 |
| Energiafogyasztás | 2.16 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 788 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 400 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1220 x 553 x 1386 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1340 x 700 x 2010 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1400 x 800 x 2150 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 22 db |
| GTIN / EAN | 5708181363673 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-12 |
Hasonló termékek
699.000 Ft + ÁFA
(887.730 Ft)
684.500 Ft
564.500 Ft + ÁFA
(716.915 Ft)
679.500 Ft + ÁFA
(862.965 Ft)
704.900 Ft + ÁFA
(895.223 Ft)
649.200 Ft + ÁFA
(824.484 Ft)
599.000 Ft + ÁFA
(760.730 Ft)
