Leírás és Paraméterek
Az RK-X álló hűtő család 1 vagy 2 tömör ajtós kialakításban professzionális konyhák számára, GN2/1 méretű állítható polcokkal. Magas minőségű SS304 rozsdamentes acélból, erős kerekeken, így könnyen mozgatható. Légkeringtetéses hűtése biztosítja, hogy a tartalom friss maradjon, a hőmérséklet digitális termosztáttal állítható, Bluetooth-tal egyszerű applikációs ellenőrzéshez.
- Rozsdamentes acél szekrény
- Vezérlő Bluetooth és NFC csatlakozással
- HACCP kompatibilis adat export
- Ventilált hűtés
- Önzáró ajtók 105°-os megállóval
- Állítható polcok GN2/1
- Karbantartásmentes kondenzátor
- Erős kerekek
- Zár
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 226 / 208 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1300 / 954 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 6 drót polc szürke |
| Polc színe | Szürke |
| Polc mérete | 530x650 |
| Polcok maximális terhelése | 25 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus kikapcsolási ciklus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 110g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | A |
| EPREL nyilvántartási szám | 2236571 |
| Energiafogyasztás | 1.27 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 464 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 360 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 47 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 16 db |
| GTIN / EAN | 5708181739355 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-07-29 |
Hasonló termékek
704.900 Ft + ÁFA
(895.223 Ft)
699.000 Ft + ÁFA
(887.730 Ft)
