Leírás és Paraméterek
A UF-G asztali bemutató fagyasztó sorozat fűtött, önzáró üvegajtóval szerelt. Könnyen testre szabható állítható polcokkal és lábakkal. A tartalom LED világítással kiemelve jelenik meg. Helyezd a pulton impulzusvásárlások ösztönzésére.
- Statikus hűtés
- Önzáró üvegajtó
- Állítható polcok
- Állítható lábak
- LED-es belső világítás kapcsolóval
- Fűtött üveg a páralecsapódás ellen
- Cserélhető ajtótömítés
- Zár
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -12 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 49 / 44 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 90 / 88 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.27 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Bevonatos alumínium |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 fűtött zsanéros üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 3 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 485 x 420 / 200 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 60g |
| Hőmérsékletmérő | Nem |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 558316 |
| Energiafogyasztás | 3.18 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1159 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 230 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 500 x 430 x 540 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 610 x 540 x 670 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 640 x 600 x 740 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 171 db |
| GTIN / EAN | 5708181512361 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-07-17 |
Hasonló termékek
199.100 Ft + ÁFA
(252.857 Ft)
169.900 Ft + ÁFA
(215.773 Ft)
