Leírás és Paraméterek
Az Atom Maxi bemutató fagyasztó család kiváló minőséget kínál versenyképes áron. 1, 2 vagy 3 önzáródó üvegajtóval, LED világítással és állítható polcokkal érkezik az optimális termékmegjelenítés érdekében. Hatékony légkeringtetéses hűtőrendszerrel, automatikus leolvasztással és könnyen kezelhető hőmérsékletszabályzóval rendelkezik. Hűtő változatban is elérhető.
- Tökéletes bemutatás fagyasztott élelmiszerekhez
- Alacsony energiafogyasztás
- Önzáró fűtött üvegajtók
- Háromrétegű szigetelt üveg
- Állítható polcok minden ajtó mögött
- Ventilátoros hűtés
- Belső függőleges LED világítás
- Tükörhatású rozsdamentes acél alap
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Görgők
- Hűtő opció rendelhető
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -18 és -22 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 355 / 305 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1563 / 1090 liter |
| Teljes megjelenített terület | 2.09 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 6 görgő |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fehér RAL9003 |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 3 zsanéros üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 15 állítható |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 551 x 470 mm 624 x 470 mm |
| Polcok maximális terhelése | 140 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 2 x 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1556645 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C, 60% RH |
| Energiafogyasztás | 23.84 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 8702 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1280 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 70 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1760 x 580 x 1538 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1880 x 760 x 2003 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1905 x 780 x 2090 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 18 db |
| GTIN / EAN | 5708181727017 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-12 |
Hasonló termékek
1.174.700 Ft + ÁFA
(1.491.869 Ft)
1.187.900 Ft + ÁFA
(1.508.633 Ft)
1.140.800 Ft + ÁFA
(1.448.816 Ft)
1.220.000 Ft + ÁFA
(1.549.400 Ft)
1.255.400 Ft + ÁFA
(1.594.358 Ft)
