Leírás és Paraméterek
Az Atom Maxi bemutató fagyasztó család kiváló minőséget kínál versenyképes áron. 1, 2 vagy 3 önzáródó üvegajtóval, LED világítással és állítható polcokkal érkezik az optimális termékmegjelenítés érdekében. Hatékony légkeringtetéses hűtőrendszerrel, automatikus leolvasztással és könnyen kezelhető hőmérsékletszabályzóval rendelkezik. Hűtő változatban is elérhető.
- Tökéletes bemutató fagyasztott árukhoz
- Fekete belső és külső
- Alacsony energiafogyasztás
- Önzáró fűtött üvegajtók
- Háromrétegű szigetelt üveg
- Minden ajtó mögött állítható polcok
- Ventilált hűtés
- Belső függőleges LED világítás
- Rozsdamentes acél tükörhatású talp
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Hűtő opció is elérhető
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -18 és -22 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 270 / 240 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1006 / 702 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.39 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 10 állítható |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 551 x 470 mm |
| Polcok maximális terhelése | 140 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 2 x 80g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1556603 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C, 60% RH |
| Energiafogyasztás | 17.47 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 6377 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1205 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 65 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1133 x 580 x 1538 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1253 x 760 x 2003 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1278 x 780 x 2090 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 27 db |
| GTIN / EAN | 5708181738624 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
925.500 Ft + ÁFA
(1.175.385 Ft)
877.000 Ft + ÁFA
(1.113.790 Ft)
877.000 Ft + ÁFA
(1.113.790 Ft)
