Leírás és Paraméterek
Az Atom Maxi bemutató hűtő család kiváló minőséget kínál versenyképes áron. 1, 2 vagy 3 önzáródó üvegajtóval, LED világítással és állítható polcokkal rendelkezik az optimális árubemutatás érdekében. Hatékony légkeringtetéses hűtőrendszere alacsony energiafogyasztást biztosít, és könnyen kezelhető hőmérsékletszabályzóval van felszerelve. Fagyasztó változatban is elérhető.
- Kiváló termékbemutatás
- Alacsony energiafogyasztás
- Önzáró nyíló üvegajtó
- Duplafalú edzett üveg
- Belső függőleges LED világítás
- Ventilált hűtés
- Állítható polcok
- Digitális vezérlés és hőmérséklet kijelzés
- Görgők
- Fagyasztó opció is elérhető
- Rozsdamentes acél tükörhatású talp
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +1 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 141.5 / 130 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 614 / 459 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.98 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fehér RAL9003 |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 5 állítható |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 637 x 480 mm |
| Polcok maximális terhelése | 135 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus kikapcsolási ciklus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 85g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1786679 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C, 60% RH |
| Energiafogyasztás | 2.5 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 913 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 460 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 58 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 660 x 595 x 1568 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 750 x 710 x 2003 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 775 x 770 x 2090 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 45 db |
| GTIN / EAN | 5708181733667 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
380.300 Ft + ÁFA
(482.981 Ft)
399.200 Ft + ÁFA
(506.984 Ft)
399.200 Ft + ÁFA
(506.984 Ft)
