Leírás és Paraméterek
A BA egy magas minőségű háttérpult sorozat. Alumínium ajtókkal és krómozott, sűrűn bordázott polcokkal rendelkezik a stabilitás és nagy kapacitás érdekében. Dupla üvegezésű ajtók biztosítják a jó termékláthatóságot, valamint az alacsonyabb energiafogyasztást. 1, 2 vagy 3 ajtós változatban kapható – választható nyíló vagy tolóajtóval. Kétféle magasságban készül: 870 mm vagy 900 mm, hogy bármely bár környezetébe illeszkedjen.
- Dupla üvegezésű edzett üveg
- Önzáró tolóüveg ajtók
- Könnyen kezelhető elektronikus termosztát
- Állítható polcok
- Állítható lábak
- LED belső világítás
- Ventilációs hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 113 / 108 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 311 / 288 liter |
| 330 ml-es palack | 380 db |
| 500 ml-es palack | 266 db |
| 330 ml-es üveg | 218db |
| 500 ml-es üveg | 218db |
| Teljes megjelenített terület | 0.84 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 5 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Vakolt alumínium |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 3 toló üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 6 króm drót polc |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 90g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 465853 |
| Energiafogyasztás | 5 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1826 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 320 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1257 x 345 x 730 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1355 x 515 x 900 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1430 x 600 x 950 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 64 db |
| GTIN / EAN | 5708181501266 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
