Leírás és Paraméterek
Az UFFS bemutató fagyasztó család kiváló termékbemutatást és kedvező árat kínál. Fűtött üvegajtója megelőzi a páralecsapódást, leolvasztó lefolyóval a könnyű tisztításhoz. Statikus hűtéssel és fix, beépített elpárologtató csöves fagyasztópolcokkal biztosítja az egyenletes hőmérsékletet. Fehér színben, világító tetőrésszel vagy anélkül választható.
- Bal oldali zsanéros üvegajtó
- Kiváló termékbemutatás
- Fűtött üvegajtó
- Fix fagyasztó polcok
- Belső LED világítás
- Digitális hőmérséklet kijelző
- Leolvasztás vízelvezető
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 100 / 95 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 300 / 270 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.74 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 fűtött zsanéros üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 6 fix fagyasztó polc |
| Polc színe | Króm |
| Polc mérete | 470 x 413 mm |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 85g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 1533837 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 8.27 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 3017 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 570 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 40 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 54 db |
| GTIN / EAN | 5708181726430 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
382.400 Ft + ÁFA
(485.648 Ft)
382.400 Ft + ÁFA
(485.648 Ft)
369.200 Ft + ÁFA
(468.884 Ft)
