Leírás és Paraméterek
Az LGF-B bemutató fagyasztó családot elegáns és hatékony árubemutatásra tervezték kiskereskedelmi környezetbe. 1, 2 vagy 3 ajtós változatban érhető el. Állítható polcokat, fűtött üvegajtókat és ajtónként két LED fényt tartalmaz az optimális termékprezentációhoz. LED megvilágítású reklámfelülettel is rendelkezik, felfigyelést elősegítő márkázásra. Az energiahatékony hűtőrendszer alacsony üzemeltetési költséget biztosít és ideális hőmérsékleten tartja a termékeket. Hűtő (LGC) változatban is elérhető.
- LED világítással ellátott tető
- Fűtött üveg a páralecsapódás megelőzése érdekében
- Önzáró ajtók nyitva tartás funkcióval a könnyű bepakoláshoz
- Állítható polcok
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Belső LED világítás kapcsolóval
- Belső rozsdamentes acél alap
- Ventilált hűtés
- Automatikus leolvasztás
- Görgők és rögzíthető lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -25 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 255 / 240 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 2050 / 1436 liter |
| Teljes megjelenített terület | 2.07 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete |
| Belső világítás | 2 x függőleges LED az ajtókeretben |
| Ajtók szám és típusa | 3 zsanéros üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 12 |
Hűtés és Funkciók
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, elektromos |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 120g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 460033 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 25.57 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 9335 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1200 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 75 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1959 x 640 x 1520 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2079 x 800 x 2055 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2130 x 860 x 2180 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 14 db |
| GTIN / EAN | 5708181742256 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.133.500 Ft + ÁFA
(1.439.545 Ft)
999.000 Ft + ÁFA
(1.268.730 Ft)
982.900 Ft + ÁFA
(1.248.283 Ft)
1.288.500 Ft + ÁFA
(1.636.395 Ft)
