Leírás és Paraméterek
Az NC bemutatóhűtő széria rendkívül alacsony energiafogyasztással működik. 1, 2 vagy 3 ajtós kivitelben kapható, lenyűgöző tárolókapacitással. A világító fénytető megragadja a vásárlók figyelmét, az önzáródó üvegajtók, állítható polcok és belső LED világítás gondoskodnak arról, hogy a tartalom mindig kitűnően nézzen ki.
- Lenyűgöző tárolókapacitás
- LED világítású tető
- Belső függőleges LED világítás
- Önzáró üvegajtók
- Ventilált hűtés
- Állítható polcok
- Illeszkedő fagyasztó modell
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 347 / 308 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1784 / 1657 liter |
| 330 ml-es palack | 1440 db |
| 500 ml-es palack | 864 db |
| 330 ml-es üveg | 840db |
| 500 ml-es üveg | 840db |
| Teljes megjelenített terület | 2.02 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 6 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér |
| Belső világítás | 2 x függőleges LED az ajtókeretben |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 3 zsanéros üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 15 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 585 x 481 |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
| Felső világító egység típusa | D-alakú |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 576083 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 9.9 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 3619 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 700 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 58 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1937 x 570 x 1331 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2057 x 700 x 2022 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2125 x 765 x 2180 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 15 db |
| GTIN / EAN | 5708181992965 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
866.100 Ft + ÁFA
(1.099.947 Ft)
868.500 Ft + ÁFA
(1.102.995 Ft)
871.500 Ft + ÁFA
(1.106.805 Ft)
877.000 Ft + ÁFA
(1.113.790 Ft)
877.000 Ft + ÁFA
(1.113.790 Ft)
