Leírás és Paraméterek
Az LGC-B bemutató hűtő család elegáns és hatékony árubemutatást biztosít kiskereskedelmi környezetbe. 1, 2 vagy 3 ajtóval rendelhető. Állítható polcokkal, önzáródó üvegajtókkal és ajtónként két LED világítással az optimális termékprezentációhoz. LED megvilágítású reklámfelülettel rendelkezik, amely tökéletes márkázáshoz. Az energiahatékony hűtőrendszer alacsony működési költséget jelent, a termékeket pedig mindig tökéletesen lehűti. Fagyasztó (LGF) változatban is kapható.
- LED világítással ellátott tető
- Önzáró ajtók nyitva tartás funkcióval a könnyű bepakoláshoz
- 3M1 hőmérséklet osztály
- Állítható polcok
- Belső LED világítás kapcsolóval
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Belső rozsdamentes acél alap
- Ventilált hűtés
- Automatikus leolvasztás
- Görgők és rögzíthető lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +1 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 135 / 115 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 496 / 405 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.69 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 4 |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Leolvasztás típusa | Leolvasztási ciklus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 110g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 445261 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 3.7 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1349 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 280 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 58 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 565 x 640 x 1520 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 690 x 800 x 2055 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 745 x 860 x 2260 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 44 db |
| GTIN / EAN | 5708181742263 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-05 |
Hasonló termékek
399.200 Ft + ÁFA
(506.984 Ft)
380.300 Ft + ÁFA
(482.981 Ft)
