Leírás és Paraméterek
A CPP palackhűtő család gazdaságos és nagyszerű választás bor tárolására. Fekete belsővel és külsővel, fekete PVC ajtóval rendelkezik, és 6 állítható fakelyhes polcot tartalmaz. Automatikus leolvasztás és ventilátoros hűtési rendszer jellemzi, melyet elektronikus termosztát vezérel.
- Megfordítható tömör ajtó
- 1 hőmérséklet zóna
- Állítható polcok
- Fekete belső és külső
- Állítható lábak
- Zár
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +1 és +18 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 79 / 72 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 372 / 350 liter |
| 750 ml-es borosüveg | 118 db |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fekete ABS |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 6 fa borpolc |
| Polc mérete | 490 x 360 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 70g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1120515 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalom |
| Energiafogyasztás | 1.79 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 655 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 180 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 54 db |
| GTIN / EAN | 5708181706081 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
