Leírás és Paraméterek
A TFW-S rozsdamentes acél borhűtő család modern megoldást kínál a borosüvegek tárolására és bemutatására. Elegáns kivitelezésű, rozsdamentes acél előlappal, fekete belső térrel, finom LED világítással és kihúzható fa polcokkal. A modern hűtőrendszer nagyon hatékony, csökkenti a zajt, hőt és energiafogyasztást.
- 1 hőmérséklet zóna
- Alkalmas vörös vagy fehér borhoz
- Rozsdamentes acél ajtókeret és fogantyú
- Energiahatékony hűtőrendszer
- Nagyon alacsony zajszint
- LED belső világítás kapcsolóval
- Megfordítható üvegajtó
- Magas/alacsony hőmérséklet riasztó
- Fa polcok
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +5 és +18 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 31 / 26 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 80 / 57 liter |
| 750 ml-es borosüveg | 19 db |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fekete ABS |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 6 fa borpolc |
| Polcok maximális terhelése | 35 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 25g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | F |
| EPREL nyilvántartási szám | 734357 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 0.27 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 98 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 90 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 40 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 227 x 492 x 658 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 295 x 570 x 860 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 340 x 650 x 920 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 216 db |
| GTIN / EAN | 5708181995133 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
