Leírás és Paraméterek
Hűtőkamra paneljeink 80 vagy 120 mm vastag hatékony poliuretán szigeteléssel, többféle méretben elérhetők. Egyszerű pattintós rendszerüknek köszönhetően a szerelés gyors és problémamentes. A modul panelek felcserélhetők, így az ajtó helyzete variálható és a kamra mérete igény szerint alakítható. Monoblokk hűtőegységek külön rendelhetők.
- Csak panelek - hűtőegység nélkül
- Zárható illesztési rendszer
- 120 mm panel szigetelés
- Sokféle testreszabási lehetőség
- Könnyű hozzáférés a termékekhez
- Egyszerű összeszerelés
- Csúszásmentes padló SS304 rozsdamentes acélból
- Polcok tartozékként elérhetők
- Rámpa tartozékként a könnyű hozzáféréshez
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Bruttó / Nettó súly | 320 / 300 kg |
| Belső űrtartalom | 6.82 m³ |
| Falvastagság | 120 mm |
| Szigetelőanyag sűrűség | 42 kg/m³ |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Padló maximális terhelése | 2000 kg/m² |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1260 x 2760 x 1960 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1500 x 3000 x 2200 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2200 x 1900 x 1400 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 6 db |
| GTIN / EAN | 5708181712341 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
