Leírás és Paraméterek
A SOCA pultfölötti hűtőpult család ötvözi a stílust a funkcionalitással, ideális hentesek és delikáteszek számára. Jellemzői a páramentes üveg, LED világítás, és 900 mm mély polc a tetszetős megjelenítéshez és bőséges helyhez. A pult felülete ventilációs hűtéssel és szellőzőnyílásokkal hűvös marad. Könnyen tisztítható, nagy tárolóhellyel. Kiegészítőkkel személyre szabható, multiplexelhető teljes pultmegoldáshoz.
- Kiváló termékláthatóság
- 900 mm mély rozsdamentes acél felület
- Páramentes elülső üveg
- Az elülső üveg könnyen felhajtható tisztítás céljából
- Rozsdamentes acél hátsó polc
- Ventilált hűtés
- 3M1 hőmérséklet osztály
- LED felső világítás
- Rozsdamentes acél ütközőléc
- 2 db 220-240V aljzat hátul
- Multiplex készlet kiegészítőként
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | 0 és +4 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 260 / 220 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 325 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.27 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Állítható talp |
| Külső felület | Szürke RAL7015 |
| Belső felület | Rozsdamentes acél |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, elektromos |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 2008581 |
| Energiafogyasztás | 6 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2190 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 320 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 59 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1250 x 900 x 545 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1298 x 1120 x 1190 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1500 x 1250 x 1400 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 8 db |
| GTIN / EAN | 5708181738990 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.673.500 Ft + ÁFA
(2.125.345 Ft)
2.046.800 Ft + ÁFA
(2.599.436 Ft)
1.464.000 Ft + ÁFA
(1.859.280 Ft)
