Leírás és Paraméterek
A SOCA pultfölötti hűtőpult család ötvözi a stílust a funkcionalitással, ideális hentesek és delikáteszek számára. Jellemzői a páramentes üveg, LED világítás, és 900 mm mély polc a tetszetős megjelenítéshez és bőséges helyhez. A pult felülete ventilációs hűtéssel és szellőzőnyílásokkal hűvös marad. Könnyen tisztítható, nagy tárolóhellyel. Kiegészítőkkel személyre szabható, multiplexelhető teljes pultmegoldáshoz.
- Fekete felület
- Kiváló termék láthatóság
- 900 mm mély rozsdamentes acél felület
- Páramentesítő elülső üveg
- Előlapi üveg felnyitható a könnyű tisztításhoz
- Rozsdamentes acél hátsó polc
- Ventilált hűtés
- 3M1 hőmérséklet osztály
- LED felső világítás
- Rozsdamentes acél ütközőrudak
- 2 db 220-240V csatlakozó hátul
- Multiplex készlet tartozékként
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | 0 és +4 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 310 / 250 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 489 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.77 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, elektromos |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 2190937 |
| Energiafogyasztás | 7.5 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2738 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 480 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 59 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1875 x 900 x 545 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1923 x 1120 x 1190 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2100 x 1250 x 1400 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 9 db |
| GTIN / EAN | 5708181741280 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
2.046.800 Ft + ÁFA
(2.599.436 Ft)
1.857.700 Ft + ÁFA
(2.359.279 Ft)
1.673.500 Ft + ÁFA
(2.125.345 Ft)
2.488.300 Ft + ÁFA
(3.160.141 Ft)
