Leírás és Paraméterek
A SOCB pultfölötti hűtőpult család ideális delikáteszek számára húsok és sajtok látványos bemutatásához. 825 mm mély rozsdamentes polccal, LED világítással, könnyű hátsó hozzáféréssel és előrenyíló üvegfelülettel rendelkeznek a gyors tisztítás érdekében. Alkalmasak E2 zöldséges ládákhoz, multiplexelhetők, és testreszabható opciókat kínálnak, például további polcokat, késtartó blokkokat és még többet.
- Kiváló termékláthatóság
- 825 mm mély rozsdamentes acél felület
- Páramentes elülső üveg
- Az elülső üveg előre nyitható a könnyű tisztításhoz
- Rozsdamentes acél hátsó polc
- Ventilált hűtés
- 3M1 hőmérséklet osztály
- LED felső világítás
- 2 db 220-240V aljzat hátul
- Multiplex készlet kiegészítőként
- Ütközősínek
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | 0 és +4 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 410 / 325 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 627 liter |
| Teljes megjelenített terület | 2.29 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Állítható talp |
| Külső felület | Szürke RAL7015 |
| Belső felület | Rozsdamentes acél |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, elektromos |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 2 x 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | F |
| EPREL nyilvántartási szám | 2008837 |
| Energiafogyasztás | 10.2 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 3723 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 860 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 59 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 2500 x 825 x 545 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2548 x 1120 x 1190 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2750 x 1250 x 1400 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 4 db |
| GTIN / EAN | 5708181739119 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
2.046.800 Ft + ÁFA
(2.599.436 Ft)
1.857.700 Ft + ÁFA
(2.359.279 Ft)
1.673.500 Ft + ÁFA
(2.125.345 Ft)
2.488.300 Ft + ÁFA
(3.160.141 Ft)
