Leírás és Paraméterek
Az ISOA tölcséres fagylaltfagyasztó család tágas kialakítású, elérhető áron. Különösen alkalmas egyedi márkázásra, ami segíti, hogy fagylaltkínálatára jobban felfigyeljenek. Mindegyik ISOA fagyasztó lapos tolóüveg fedéllel rendelkezik, így adagoláshoz könnyű hozzáférést és használaton kívül megfelelő szigetelést ad. A csomag 5 literes műanyag tégelyhez való kosarakat tartalmaz.
- Köhögésvédő hajlított üvegből
- Tolható üvegfedők
- Teljes kosárkészletet tartalmaz
- Kosarak alatti tároló
- Ideális márkajelzésekhez
- Belső LED világítás
- Erős görgők
- Sztatikus hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -23 és -16 °C között |
| Klímaosztály | 7 |
| Bruttó / Nettó súly | 133 / 126 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 602 / 489 liter |
| Tálalási kapacitás | 13 tégely (5 L) + 1 (2,5 L) |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | Kerekek |
| Külső felület | Fehér RAL9010 |
| Belső felület | Fehér RAL9010 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
| Higiéniai üveg (pajzs) | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 112g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 2265831 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 35°C 75% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.71 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 990 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 241 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 49 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1646 x 536 x 688 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1804 x 694 x 1330 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1860 x 880 x 760 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 53 db |
| GTIN / EAN | 5708181752774 |
Letöltések
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
382.400 Ft + ÁFA
(485.648 Ft)
346.000 Ft + ÁFA
(439.420 Ft)
