Leírás és Paraméterek
Az ICE család ideális olyan vállalkozások számára, ahol kevés hely áll rendelkezésre, de a gombócos fagylalt értékesítést szeretnék növelni. Az ICE kényelmes pultfelszíni elhelyezésre tervezett, 2 vagy 3 napoli edényes változatban kapható. Elhelyezhető kiszolgáló pult mögött vagy előtt is, így népszerű fagylaltízek gyors és hatékony kínálatát teszi lehetővé.
- Pultmodell
- Döntött kijelző a jobb bemutatás érdekében
- Alkalmas Napoli tálcákhoz (nem tartozék)
- Ideális svédasztalokhoz
- Könnyű termékelérés
- Lapos zsanéros üvegfedél
- Statikus hűtés
- Állítható lábak
- Opcionális jégkrém tálca
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -22 és -10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 36 / 32 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 35 / 29 liter |
| Tálalási kapacitás | 3 Napoli edény (5 L) |
| Teljes megjelenített terület | 0.18 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Rozsdamentes acél |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 25g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | A |
| EPREL nyilvántartási szám | 1621363 |
| Energiafogyasztás | 2.88 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1051 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 90 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 529 x 389 x 173 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 654 x 790 x 345 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 755 x 890 x 375 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 150 db |
| GTIN / EAN | 5708181726997 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
346.000 Ft + ÁFA
(439.420 Ft)
