Leírás és Paraméterek
Az ST bemutatóláda fagyasztó sorozat ideális fagylalt és fagyasztott termékek tárolására és bemutatására kisebb boltokban. Dupla üvegezésű, felnyitható üvegfedéllel és alumínium kerettel az egyszerű hozzáférés és jó láthatóság érdekében. Letisztult dizájn, statikus hűtés, görgőkre szerelve a mobilitás érdekében.
- Sík felnyitható üvegfedél
- Hőmérő
- Porfestett fehér acél belső burkolat
- Kosár
- Fékkel ellátott görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 43 / 35 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 115 / 105 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 dupla görgő |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | Nem |
| Fedelek száma és típusa | 1 zsanéros edzett üvegfedél |
| Kosár száma és típusa | 2 huzalkosár, fehér |
| Kosarak maximális száma | 2 darab |
| Zár | Nem |
| Elválasztó rendszer | Nem |
| Elválasztók száma | 0 db |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 60g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 947891 |
| Energiafogyasztás | 1.15 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 420 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 80 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 435 x 435 x 755 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 550 x 630 x 930 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 655 x 600 x 955 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 156 db |
| GTIN / EAN | 5708181002510 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
138.700 Ft + ÁFA
(176.149 Ft)
161.800 Ft + ÁFA
(205.486 Ft)
