Leírás és Paraméterek
A NIC-SCEB prémium fagylaltfagyasztó család kiváló dizájnnal rendelkezik, lekerekített sarkakkal, ívelt tolóüveg fedéllel és lekerekített élekkel. Rendkívül stabil és masszív szerkezet, de egyben könnyen mozgatható, hiszen görgőkkel van felszerelve, így könnyen áthelyezhető az üzletben. Kiváló választás fagyasztott áruk, fagylalt és jégkrém bemutatására.
- Ívelt tolható fedél zárral
- Kiváló termékláthatóság
- Elválasztó rendszer
- Ideális márkázáshoz
- Digitális hőmérő
- Fékezhető görgők
- 5. klímaosztály - magas teljesítmény meleg környezetben
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 50 / 47 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 130 / 115 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | Nem |
| Fedelek száma és típusa | 1 sík toló üvegfedél |
| Kosár száma és típusa | - |
| Kosarak maximális száma | 2 darab |
| Zár | Igen |
| Elválasztó rendszer | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 50g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1673349 |
| Energiafogyasztás | 1.3 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 473 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 105 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 41 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 510 x 510 x 571 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 665 x 665 x 918 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 700 x 700 x 970 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 102 db |
| GTIN / EAN | 5708181731045 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-22 |
Hasonló termékek
181.900 Ft + ÁFA
(231.013 Ft)
196.900 Ft + ÁFA
(250.063 Ft)
