Leírás és Paraméterek
Az IC-SCEB standard fagylaltfagyasztó család stabil, masszív kivitelű egységet kínál versenyképes áron. Kiváló választás induló vállalkozások, szezonális értékesítés esetén. Ívelt üveg tolófedéllel és teljes kosárkészlettel érkezik, mely megtölthető fagylalttal és jégkrémmel. Masszív görgők segítik a könnyű mozgatást.
- Döntött kijelző a jobb bemutatás érdekében
- Ívelt tolható fedelek zárral
- 2 drótkosár, fehér
- Ideális márkázáshoz
- Digitális hőmérő
- Fékezhető görgők
- 5. klímaosztály - magas teljesítmény meleg környezetben
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 58 / 53 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 176 / 157 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | Nem |
| Fedelek száma és típusa | 2 ívelt toló temperált üvegfedél |
| Kosár száma és típusa | 2 huzalkosár, fehér |
| Kosarak maximális száma | 2 darab |
| Zár | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 55g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1673192 |
| Energiafogyasztás | 1.51 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 552 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 98 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 600 x 495 x 710 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 720 x 615 x 949 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 800 x 750 x 1010 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 92 db |
| GTIN / EAN | 5708181730949 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
161.800 Ft + ÁFA
(205.486 Ft)
181.900 Ft + ÁFA
(231.013 Ft)
