Leírás és Paraméterek
Az IC-SCEB standard fagylaltfagyasztó család stabil, masszív kivitelű egységet kínál versenyképes áron. Kiváló választás induló vállalkozások, szezonális értékesítés esetén. Ívelt üveg tolófedéllel és teljes kosárkészlettel érkezik, mely megtölthető fagylalttal és jégkrémmel. Masszív görgők segítik a könnyű mozgatást.
- Döntött kijelző a jobb bemutatás érdekében
- Ívelt tolható fedelek zárral
- Teljes kosárkészlet tartozék
- Ideális márkázáshoz
- Digitális hőmérő
- Fékezhető görgők
- 5. klímaosztály - magas teljesítmény meleg környezetben
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 76 / 66 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 352 / 325 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Fedelek száma és típusa | 2 ívelt toló temperált üvegfedél |
| Kosár száma és típusa | 5 huzalkosár, fehér |
| Kosarak maximális száma | 5 darab |
| Zár | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 105g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1718967 |
| Energiafogyasztás | 2.19 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 799 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 141 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1180 x 495 x 710 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1300 x 615 x 949 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1400 x 750 x 1010 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 50 db |
| GTIN / EAN | 5708181730987 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
238.300 Ft + ÁFA
(302.641 Ft)
196.900 Ft + ÁFA
(250.063 Ft)
