Leírás és Paraméterek
Az IC standard fagylaltfagyasztó család stabil, masszív kivitelű egységet kínál versenyképes áron. Kiváló választás induló vállalkozások, szezonális értékesítés stb. számára. Lapos üveg tolófedéllel és teljes kosárkészlettel szállítva, melyet ízletes fagylalttal és jégkrémmel lehet megtölteni. Masszív görgők könnyítik meg az egység mozgatását.
- Teljes kosárkészlet tartozék
- Sík tolóüveges fedél zárral
- Kiváló márkázási lehetőségek
- Digitális hőmérő
- Fékezhető görgők
- 5-ös klímaosztály – nagy teljesítmény meleg környezetben
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 90 / 72 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 491 / 430 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Fedelek száma és típusa | 2 lapos toló temperált üvegfedél |
| Kosár száma és típusa | 6 huzalkosár, fehér |
| Kosarak maximális száma | 6 darab |
| Zár | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 110g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1767586 |
| Energiafogyasztás | 2.73 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 997 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 191 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1430 x 510 x 655 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1550 x 630 x 892 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1640 x 750 x 940 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 42 db |
| GTIN / EAN | 5708181733322 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
238.300 Ft + ÁFA
(302.641 Ft)
196.900 Ft + ÁFA
(250.063 Ft)
