Leírás és Paraméterek
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 119 / 114 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 660 / 600 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 dupla görgő |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | Nem |
| Fedelek száma és típusa | 1 zsanéros tömör rozsdamentes fedél |
| Kosár száma és típusa | 3 huzalkosár, fehér |
| Zár | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 110g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1124225 |
| Energiafogyasztás | 3.28 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1199 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 277 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1935 x 510 x 685 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2060 x 716 x 903 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2150 x 750 x 990 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 32 db |
| GTIN / EAN | 5708181018139 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-15 |
Hasonló termékek
238.300 Ft + ÁFA
(302.641 Ft)
