Leírás és Paraméterek
Az MTF szupermarket fali fagyasztó/hűtő család ideális a bolti hely kihasználásához, ha alatta SFI ládás hűtő vagy fagyasztó található. Könnyen vált át hűtő és fagyasztó között, oldalról középre irányuló ventilátoros hűtéssel, fűtött önzáródó ajtókkal és automatikus leolvasztással. Fal mellé vagy látványos szigetes elrendezésben is elhelyezhető.
- Oldalról középre szellőztetett hűtés
- Ideális az üzlettér optimalizálásához
- Könnyen átkapcsolható hűtő és fagyasztó között
- Ideális alsó ládás hűtő/fagyasztóval együtt
- Fűtött, önzáró üvegajtók
- Fekete külső
- Automata leolvasztás
- Teleszkópos lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -18 °C között / -1 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 355 / 288 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 893 / 628 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.44 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Erős állvány |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 3 önzáródó fűtött üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 9 állítható huzalpolc, fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 595x423 |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 145g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1295608 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 16.35 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 5971 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1040 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 58 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1980 x 480 x 947 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2100 x 745 x 2430 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2225 x 790 x 1630 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 15 db |
| GTIN / EAN | 5708181707675 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.581.300 Ft + ÁFA
(2.008.251 Ft)
1.607.400 Ft + ÁFA
(2.041.398 Ft)
1.519.500 Ft + ÁFA
(1.929.765 Ft)
1.667.500 Ft + ÁFA
(2.117.725 Ft)
1.509.000 Ft + ÁFA
(1.916.430 Ft)
1.679.800 Ft + ÁFA
(2.133.346 Ft)
1.891.100 Ft + ÁFA
(2.401.697 Ft)
1.904.600 Ft + ÁFA
(2.418.842 Ft)
