Leírás és Paraméterek
A TWIN szupermarket egységek innovatív kialakításúak, ideálisak helyhiányos üzletek számára. Egy TWIN egység ugyanolyan kapacitású, mint két standard hűtőláda/fagyasztó egymásnak háttal elhelyezve - de kevesebb helyet foglal. Ennek eredménye: nagyobb tárolókapacitás kisebb alapterületen. Két különálló hűtőrendszerrel is rendelkezik a megbízhatóság érdekében.
- Fagyasztó egység
- Kevesebb helyet foglal
- Nagyobb megbízhatóság
- Alacsony energiafogyasztás
- Összköltség megtakarítás (üzemeltetési és beruházási)
- Ütközőrudak
- Statikus hűtés
- Automatikus leolvasztás
- 2 hűtőrendszer a biztonságért
- Opciós címkesínek
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 125 / 85 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 425 / 334 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.65 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható láb |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Porszórt acél |
| Belső világítás | LED |
| Fedelek száma és típusa | 2 ívelt toló temperált üvegfedél |
| Elválasztók száma | 3 db |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 80g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 445616 |
| Energiafogyasztás | 4.1 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1496 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 267 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 46 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1190 x 605 x 620 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1470 x 812 x 915 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1530 x 1000 x 1050 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 30 db |
| GTIN / EAN | 5708181221942 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
772.800 Ft + ÁFA
(981.456 Ft)
772.800 Ft + ÁFA
(981.456 Ft)
782.400 Ft + ÁFA
(993.648 Ft)
