Leírás és Paraméterek
Az FSC fekete, kétajtós bemutató hűtő család világító tetőrésszel kiváló minőséget és árat kínál. Modern kialakítású, fekete belsővel, fekete alu-keretes üvegajtókkal. Az állítható polcok rugalmas megoldást biztosítanak. Kiemelkedő termékbemutatás, erőteljes ventilátoros hűtés és elektronikus termosztát jellemzi. Sok modell tetővilágítás nélkül is elérhető (FS termékcsalád).
- Kb. 58%-kal energiahatékonyabb, mint az előző FSC-széria
- LED-es megvilágított tetőpanel
- Belső függőleges LED világítás
- Fekete belső és külső
- Állítható polcok
- Ventilátoros hűtés
- Zsanéros alumínium keretes üvegajtók
- Állítható lábak hátul görgőkkel
- Digitális hőmérséklet kijelző
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 166 / 153 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 707 / 535 liter |
| 330 ml-es palack | 948 db |
| 500 ml-es palack | 480 db |
| 330 ml-es üveg | 528db |
| 500 ml-es üveg | 468db |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 görgő |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáró üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 5 fekete drót polc |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 794 x 540 mm |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
| Felső világító egység típusa | D-alakú |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 115g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 1673425 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.63 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 960 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 410 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 28 db |
| GTIN / EAN | 5708181731762 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
544.100 Ft + ÁFA
(691.007 Ft)
