Leírás és Paraméterek
A PDC fekete impulzus hűtő család kiváló betekintést biztosít a belső termékekre, mivel mind a négy oldalán plexiüveg található. Rugalmas, csatlakoztatható hűtési megoldás, a masszív kerekek megkönnyítik az áthelyezést az üzleten belül. Ideális bogyós gyümölcsök, zöldségek, szendvicsek és egyéb gyorsan fogyasztható ételek impulzus eladásához.
- Tolóüveg fedél
- Plexi üveg oldalak a kiváló termékláthatóságért
- Lenyűgöző tárolókapacitás
- Optimalizált légáramlás a stabil hőmérséklet érdekében
- Erős kerekek a mobilitáshoz
- Ütközősínek mind a 4 oldalon
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 152 / 105 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 153 / 105 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.67 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Rozsdamentes acél |
| Belső világítás | Nem |
| Fedelek száma és típusa | 2 sík toló üvegfedél |
| Zár | Nem |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 145g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 662753 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C, 60% RH |
| Energiafogyasztás | 4.61 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1682.8 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 750 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 50 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 860 x 555 x 220 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 900 x 845 x 971 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 930 x 885 x 1185 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 52 db |
| GTIN / EAN | 5708181736354 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.159.400 Ft + ÁFA
(1.472.438 Ft)
476.600 Ft + ÁFA
(605.282 Ft)
392.000 Ft + ÁFA
(497.840 Ft)
324.400 Ft + ÁFA
(411.988 Ft)
