Leírás és Paraméterek
A GVC pultvitrin hűtők nagyszerű kiegészítői a gasztro pultoknak, minden előkészítő alapanyag könnyen elérhető. GN1/4 és GN1/6 edényeket fogad (nem tartozék). SS201 rozsdamentes acélból, üveg védőtetővel az ételek védelmére. Ideális pizzériákba, gyorséttermekbe, szendvicsbárokba.
- Rozsdamentes acél
- Üveg szerkezet az ételek védelmére
- GN1/4 edény(ek) befogadására alkalmas (nem tartozék)
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Statikus hűtés
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 31.5 / 27 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 38.5 / 31 liter |
| GN edény kapacitás | 6 x GN1/4 db |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Állítható talp |
| Külső felület | SS201 |
| Belső felület | SS201 |
| Belső világítás | Nem |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 45g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.64 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 964 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 110 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 40 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1050 x 245 x 150 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1400 x 335 x 448 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1500 x 375 x 280 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 270 db |
| GTIN / EAN | 5708181993788 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
| Várható szállítás | 2026-06-05 |
Hasonló termékek
140.900 Ft + ÁFA
(178.943 Ft)
142.000 Ft + ÁFA
(180.340 Ft)
135.000 Ft + ÁFA
(171.450 Ft)
129.000 Ft + ÁFA
(163.830 Ft)
