Leírás és Paraméterek
A Galaxy+ LOW nyitott frontú multideck hűtő család tökéletes az impulzus vásárlások ösztönzésére. Könnyű hozzáférést biztosít a vásárlóknak és remek formatervezéssel rendelkezik. Az egységek alacsony magassága lehetővé teszi szigetes elrendezések kialakítását a vásárlók kilátásának zavarása nélkül. Tágas szekrény, állítható polcokkal és belső LED világítással az optimális termékprezentációhoz. Több méretben elérhető.
- Kiváló termékbemutatás
- Ideális impulzusvásárlásokhoz
- Állítható polcok dönthető funkcióval
- Árcsík és akril első emelő alapfelszereltségként
- Vízszintes belső világítás
- Ventilátoros hűtés
- Éjszakai roló
- Multiplex-készlet tartozékként
- Tömör 40 mm oldalfalak tükrös belsővel
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 298 / 280 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 797 / 360 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.39 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Polcok száma és típusa | 3 állítható |
| Polc mérete | 1250x250/300/350mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1752691 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C, 60% RH |
| Energiafogyasztás | 12.8 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 4672 kWh/év |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 65 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1250 x 350 x 1053 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1500 x 740 x 1500 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1800 x 860 x 1800 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 13 db |
| GTIN / EAN | 5708181727352 |
Letöltések
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.883.900 Ft + ÁFA
(2.392.553 Ft)
1.852.900 Ft + ÁFA
(2.353.183 Ft)
1.840.600 Ft + ÁFA
(2.337.562 Ft)
1.960.700 Ft + ÁFA
(2.490.089 Ft)
1.790.500 Ft + ÁFA
(2.273.935 Ft)
1.972.400 Ft + ÁFA
(2.504.948 Ft)
1.711.000 Ft + ÁFA
(2.172.970 Ft)
1.708.000 Ft + ÁFA
(2.169.160 Ft)
