Leírás és Paraméterek
A Galaxy+ többszintes hűtő család rendkívül energiahatékony hűtőrendszert ötvöz látványos dizájnnal. Teljes magasságú üvegajtók biztosítják a tökéletes átláthatóságot. Tágas szekrény, állítható polcokkal és belső LED világítással az optimális termékbemutatás érdekében.
- EU Energia Osztály B
- Kapcsolható - folyamatos sor kialakításához
- Keret nélküli üvegajtók a kiváló termékláthatóságért
- Állítható, dönthető polcok
- Teherbíró polc merevítőrúddal
- Címkesín és akril elülső emelő alapfelszereltségként
- Önzáró ajtók
- Rozsdamentes acél ütközősínek
- Szellőztetett hűtés
- Kapcsoló készlet tartozékként
- Tömör 40 mm-es oldalfalak tükrös belsővel
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 490 / 459 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 2887 / 1258 liter |
| Teljes megjelenített terület | 3.83 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 6 állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 4 nyíló üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 5 állítható |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 1250x400mm |
| Polcok maximális terhelése | 160 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 2x150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1970660 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C, 60% RH |
| Energiafogyasztás | 7.73 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2821 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 868 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 55 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 2500 x 544 x 1562 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2580 x 740 x 2040 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2650 x 770 x 2320 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 8 db |
| GTIN / EAN | 5708181711245 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-05-28 |
Hasonló termékek
2.217.600 Ft + ÁFA
(2.816.352 Ft)
2.347.200 Ft + ÁFA
(2.980.944 Ft)
2.190.600 Ft + ÁFA
(2.782.062 Ft)
2.472.400 Ft + ÁFA
(3.139.948 Ft)
1.972.400 Ft + ÁFA
(2.504.948 Ft)
1.960.700 Ft + ÁFA
(2.490.089 Ft)
1.883.900 Ft + ÁFA
(2.392.553 Ft)
