Leírás és Paraméterek
A Galaxy+ LOW FGD alacsony magasságú multideck hűtő család keret nélküli üvegajtókkal és többféle méretben érhető el. Rendkívül energiahatékony hűtőrendszert kínál lenyűgöző dizájnnal ötvözve. Az egységek alacsony magassága lehetővé teszi szigetes kialakítások megvalósítását anélkül, hogy kitakarná a vásárlók kilátását. Tágas hűtőszekrény, állítható polcokkal és belső LED világítással az optimális termékmegjelenítésért.
- Keret nélküli üvegajtók a kiváló termékláthatóságért
- Kiváló energiahatékonyság
- Állítható polcok dönthető funkcióval
- Tömör 40 mm oldalfalak tükrös belsővel
- LED belső világítás
- Ventilátoros hűtés
- Árcsík és akril első emelő alapfelszereltségként
- Multiplex-készlet tartozékként
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 219.6 / 202.6 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 797 / 360 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.28 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | nyíló üvegajtók |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 3 állítható |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 1250x250/300/350mm |
| Polcok maximális terhelése | 160 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 108g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1610930 |
| Energiafogyasztás | 3.1 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1132 kWh/év |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 55 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1250 x 350 x 1053 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1330 x 740 x 1500 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1500 x 810 x 2350 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 23 db |
| GTIN / EAN | 5708181727338 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.276.100 Ft + ÁFA
(1.620.647 Ft)
1.290.200 Ft + ÁFA
(1.638.554 Ft)
1.220.000 Ft + ÁFA
(1.549.400 Ft)
1.304.300 Ft + ÁFA
(1.656.461 Ft)
1.304.300 Ft + ÁFA
(1.656.461 Ft)
1.187.900 Ft + ÁFA
(1.508.633 Ft)
