Leírás és Paraméterek
A Galaxy+ többszintes hűtő család rendkívül energiahatékony hűtőrendszert ötvöz látványos dizájnnal. Teljes magasságú üvegajtók biztosítják a tökéletes átláthatóságot. Tágas szekrény, állítható polcokkal és belső LED világítással az optimális termékbemutatás érdekében.
- EU Energia Osztály B
- Kapcsolható - folyamatos sor kialakításához
- Keret nélküli üvegajtók a kiváló termékláthatóságért
- Állítható, dönthető polcok
- Teherbíró polc merevítőrúddal
- Címkesín és akril elülső emelő alapfelszereltségként
- Önzáró ajtók
- Tömör 40 mm-es oldalfalak tükrös belsővel
- Belső függőleges és vízszintes LED világítás
- Rozsdamentes acél ütközősínek
- Kapcsoló készlet tartozékként
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 369 / 285 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1443 / 629 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.91 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 5 állítható |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 1250x400mm |
| Polcok maximális terhelése | 160 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 140g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1970634 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C, 60% RH |
| Energiafogyasztás | 3.66 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1336 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 583 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 55 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1250 x 544 x 1562 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1330 x 740 x 2040 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1350 x 770 x 2320 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 23 db |
| GTIN / EAN | 5708181710811 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-05-28 |
Hasonló termékek
1.370.000 Ft + ÁFA
(1.739.900 Ft)
1.365.500 Ft + ÁFA
(1.734.185 Ft)
1.365.500 Ft + ÁFA
(1.734.185 Ft)
1.364.300 Ft + ÁFA
(1.732.661 Ft)
1.379.700 Ft + ÁFA
(1.752.219 Ft)
1.353.200 Ft + ÁFA
(1.718.564 Ft)
1.351.100 Ft + ÁFA
(1.715.897 Ft)
1.336.100 Ft + ÁFA
(1.696.847 Ft)
