Leírás és Paraméterek
A Galaxy+ többszintes hűtő család rendkívül energiahatékony hűtőrendszert ötvöz látványos dizájnnal. Teljes magasságú üvegajtók biztosítják a tökéletes átláthatóságot. Tágas szekrény, állítható polcokkal és belső LED világítással az optimális termékbemutatás érdekében.
- EU Energia Osztály B
- Kapcsolható - folyamatos sor kialakításához
- Keret nélküli üvegajtók a kiváló termékláthatóságért
- Állítható, dönthető polcok
- Teherbíró polc merevítőrúddal
- Címkesín és akril elülső emelő alapfelszereltségként
- Önzáró ajtók
- Tömör 40 mm-es oldalfalak tükrös belsővel
- Rozsdamentes acél ütközősínek
- Szellőztetett hűtés
- Kapcsoló készlet tartozékként
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 470 / 439 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 2165 / 943 liter |
| Teljes megjelenített terület | 2.87 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 6 állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 4 nyíló üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 5 állítható |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 938x400mm |
| Polcok maximális terhelése | 160 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1970645 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C, 60% RH |
| Energiafogyasztás | 5.47 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1997 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 829 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 55 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1875 x 544 x 1562 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1955 x 740 x 2040 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2000 x 770 x 2320 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 12 db |
| GTIN / EAN | 5708181711238 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-05-28 |
Hasonló termékek
1.972.400 Ft + ÁFA
(2.504.948 Ft)
1.883.900 Ft + ÁFA
(2.392.553 Ft)
1.877.900 Ft + ÁFA
(2.384.933 Ft)
1.852.900 Ft + ÁFA
(2.353.183 Ft)
1.840.600 Ft + ÁFA
(2.337.562 Ft)
1.790.500 Ft + ÁFA
(2.273.935 Ft)
2.190.600 Ft + ÁFA
(2.782.062 Ft)
