Leírás és Paraméterek
A G-line álló fagyasztó forgalmas konyhai környezetre lett tervezve. Erős kerekek a rugalmas mozgatáshoz, rozsdamentes acél burkolat a tartósságért. Állítható polcokkal rendelkezik, GN2/1 gastronorm edényeket fogad. Kiváló ár-érték arányú termék.
- Kiemelkedő ár-érték arányú termékcsalád
- Rozsdamentes acél készülékház
- Ventilált hűtés
- Zár
- Önzáró ajtók
- Állítható polcok GN2/1
- Erős görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 160 / 140 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1166 / 1056 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | SS201 |
| Belső felület | SS201 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 6 rácspolc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN2/1 |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 145g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 107315 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 8.25 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 3011 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 730 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1220 x 680 x 1380 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1340 x 845 x 2000 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1400 x 880 x 2070 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 21 db |
| GTIN / EAN | 5708181362072 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-05-27 |
Hasonló termékek
678.900 Ft + ÁFA
(862.203 Ft)
633.900 Ft + ÁFA
(805.053 Ft)
629.900 Ft + ÁFA
(799.973 Ft)
624.900 Ft + ÁFA
(793.623 Ft)
