Leírás és Paraméterek
A G-line álló fagyasztó forgalmas konyhai környezetre lett tervezve. Erős kerekek a rugalmas mozgatáshoz, rozsdamentes acél burkolat a tartósságért. Állítható polcokkal rendelkezik, GN2/1 gastronorm edényeket fogad. Kiváló ár-érték arányú termék.
- Kiemelkedő ár-érték arányú termékcsalád
- Megfordítható tömör ajtó
- Rozsdamentes acél készülékház
- Ventilált hűtés
- Zár
- Önzáró ajtó
- Állítható polcok GN2/1
- Erős görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 145 / 120 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 565 / 528 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | SS201 |
| Belső felület | SS201 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 3 rácspolc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN2/1 |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 90g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 107305 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 5.83 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2128 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 565 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 560 x 680 x 1380 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 680 x 845 x 2000 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 720 x 880 x 2050 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 42 db |
| GTIN / EAN | 5708181362034 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-26 |
Hasonló termékek
438.500 Ft + ÁFA
(556.895 Ft)
409.200 Ft + ÁFA
(519.684 Ft)
