Leírás és Paraméterek
A G-line álló hűtő forgalmas konyhai környezetre lett tervezve. Erős kerekek a rugalmas mozgatáshoz, rozsdamentes acél burkolat a tartósságért. Állítható polcokkal rendelkezik, GN2/1 gastronorm edényeket fogad. Kiváló ár-érték arányú termék.
- Rozsdamentes acél készülékház
- Ventilált hűtés
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Zár
- Önzáró ajtók
- Állítható polcok GN2/1
- Erős görgők
- Kiemelkedő ár-érték arányú termékcsalád
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 160 / 140 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1166 / 1056 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | SS201 |
| Belső felület | SS201 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 6 rácspolc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN2/1 |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 107295 |
| Energiafogyasztás | 1.68 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 613 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 320 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1220 x 680 x 1380 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1340 x 845 x 2000 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1400 x 880 x 2070 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 21 db |
| GTIN / EAN | 5708181362058 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
599.000 Ft + ÁFA
(760.730 Ft)
589.000 Ft + ÁFA
(748.030 Ft)
579.000 Ft + ÁFA
(735.330 Ft)
649.200 Ft + ÁFA
(824.484 Ft)
562.900 Ft + ÁFA
(714.883 Ft)
679.500 Ft + ÁFA
(862.965 Ft)
531.500 Ft + ÁFA
(675.005 Ft)
684.500 Ft
564.500 Ft + ÁFA
(716.915 Ft)
