Leírás és Paraméterek
Az FSC 2- és 3 ajtós bemutatóhűtő sorozat világító tetőpanellel kiváló minőséget kínál versenyképes áron. Választható fehér vagy fekete külső szekrény fekete alu-keretes üvegajtóval – nyíló vagy toló kivitelben. Az állítható polcok rugalmasságot biztosítanak, a ventilált hűtőrendszer elektronikus termosztáttal vezérelve optimális hőmérsékletet nyújt. Sok modell tetőpanel nélkül is rendelhető (FS sorozat).
- Javított termékprezentáció
- 2 belső ventilátor
- LED világítású tető
- LED világítás az ajtókeretben
- Kevesebb karbantartás
- Állítható polcok
- Ventilációs hűtés
- Zsanéros alumínium-keretes üvegajtók
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 229 / 224 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1315 / 825 liter |
| 330 ml-es palack | 1218 db |
| 500 ml-es palack | 840 db |
| 330 ml-es üveg | 714db |
| 500 ml-es üveg | 714db |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 6 kerék |
| Talp / Láb | 6 állítható láb |
| Külső felület | Fehér RAL9016 |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 3 zsanéros önzáró üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 15 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 465/535 x 470 mm |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
| Felső világító egység típusa | L-alak |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 145g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 469943 |
| Energiafogyasztás | 6.6 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2409 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 817 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1492 x 585 x 1518 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1600 x 730 x 2073 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1660 x 840 x 2124 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 14 db |
| GTIN / EAN | 5708181008895 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
799.500 Ft + ÁFA
(1.015.365 Ft)
805.500 Ft + ÁFA
(1.022.985 Ft)
805.500 Ft + ÁFA
(1.022.985 Ft)
792.900 Ft + ÁFA
(1.006.983 Ft)
